Fizjotech - Kolarstwo Tandemowe
AKTUALNOŚCI
SPONSORZY

Drużynowe Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Tandemowym w Jeździe Parami na Czas

W dniu 29.08.2010 w miejscowości Godziesze Wielkie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Tandemowym w Jeździe Parami na Czas. W imprezie wystartowała nasza żeńska drużyna w składzie: Małgorzata Kończycka - Pilotka i Marta Roldan - Zawodniczka oraz Roksana Marczak - Pilotka i Marta Lichnowska - Zawodniczka. Nasze reprezentantki wywalczyły tytuł Vice Mistrzyń Polski.

Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w Kolarstwie Tandemowym

W dniach 07-08.08.2010 w miejscowości Grunwald odbyły się Mistrzostwa Polski Niewidomych i Słabowidzących w Kolarstwie Tandemowym. W imprezie wystartowały nasze dwa żeńskie tandemy: Małgorzata Kończycka - Pilotka i Marta Lichnowska - Zawodniczka oraz Natalia Korc - Pilotka i Marta Roldan - Zawodniczka. Pierwszego dnia rywalizacji w jeździe indywidualne na czas brązowy medal wywalczyła Natalia Korc i Marta Roldan. Kolejnego dnia w wyścigu ze startu wspólnego Korc - Roldan były czwarte a Małgorzata Kończycka i Marta Lichnowska zajęły piątą lokatę.

X Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Tandemowym Niewidomych i Słabowidzących Po Ziemi Kłodzkiej

W dniach 31.07- 01.08.2010 odbył się X Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Tandemowym Niewidomych i Słabowidzących Po Ziemi Kłodzkiej O Puchar Starosty Kłodzkiego. Zawody były równocześnie Górskimi Mistrzostwami Polski. W imprezie wziął udział nasz żeński tandem w składzie Roksana Marczak - Pilotka i Marta Michnowska - Zawodniczka. Nasze reprezentantki zdobyły tytuł Vice Mistrzyń Polski w jeździe indywidualnej na czas pod górę oraz tytuł Mistrzyń Polski w wyścigu ze startu wspólnego.

Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Tandemowym w Konkurencjach Torowych

W dniach 09-11.07.2010 w Pruszkowie odbyły się Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Tandemowym w Konkurencjach Torowych. W imprezie wzięły udział trzy nasze tandemy - dwa żeńskie: Roksana Marczak - Pilotka i Marta Lichnowska - Zawodniczka oraz Natalia Korc - Pilotka i Marta Roldan - Zawodniczka a także męska załoga w składzie Sylwester Matusiak - Pilot i Damian Szumigaj - Zawodnik. Mistrzostwa okazały się bardzo udane dla naszych kolarzy. Rywalizacja kobiet przyniosła dwa Brązowe Medale: Natali Korc i Marty Roldan w wyścigu na 1 KM oraz Roksana Marczak i Marta Michnowska w wyścigu na 3 KM. W rywalizacji mężczyzn nasza Sylwester Matusiak i Damian Szumigaj powtórzyli osiągnięcie naszych zawodniczek i zdobyli brązowe medale w wyścigu na 1 KM oraz w SPRINCIE.

Wyścig Integracyjny w Suchym Lasie

W dniach 22-23.05.2010 odbył się Wyścig Integracyjny w Suchym Lasie. W dwudniowych zawodach wziął udział jeden nasz tandem w składzie Sylwester Matusiak - Pilot i Damian Szumigaj - Zawodnik. Nasi kolarze zajęli drugie miejsce w jeździe indywidualnej na czas oraz powtórzyli ten wynik w wyścigu ze startu wspólnego.

Wyścig Integracyjny w Zamościu

W dniach 15-16.05.2010 odbył się Wyścig Integracyjny w Zamościu. W dwudniowych zawodach wziął udział jeden nasz tandem w składzie Sylwester Matusiak - Pilot i Damian Szumigaj - Zawodnik. Nasi kolarze zajęli trzecie miejsce w jeździe indywidualnej na czas oraz czwarte w wyścigu ze startu wspólnego.

Wyścig "O Puchar Marszałka Lubelszczyzny"

W dniach 1-3.05.2010 odbył się etapowy Wyścig "O Puchar Marszałka Lubelszczyzny". W imprezie wzięły udział dwa nasze tandemy : Sylwester Matusiak - Pilot i Damian Szumigaj - Zawodnik oraz Natalia Korc - Pilotka i Marta Roldan - Zawodniczka. Po kilkudniowej rywalizacji zwieńczonej zwycięstwem na ostatnim etapie nasze zawodniczki zajęły drugie miejsce, zaś nasz męski tandem uplasował dalszej pozycji.

Kolejne zgrupowania w 2010 roku

Nasi zawodnicy właśnie zakończyli zgrupowanie na Cyprze, a już niebawem rozpoczyna się kolejny obóz kondycyjny tym razem w Polanicy Zdroju.

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii z Cupry
<<< GALERIA >>>


Projekt realizowany przy współpracy z Biurem Sportu m.st. Warszawy