Fizjotech - Kolarstwo Tandemowe
 
Team Logo
Terminy Startów 2010 r.

1.
Zgrupowanie
Cypr
2-16.03.2010
2.
Zgrupowanie, (testy wydolności)
Polanica Zdrój
2-10.04.2010
3.
Wyścig Integracyjny I
Kłomnice
11.04.2010
4.
Wyścig Integracyjny II
Częstochowa
17-18.04.2010
5.
Konsultacja Tor
Pruszków
23-25.04.2010
6.
Paracycling Bizkaiko Bira - Road
Bilbao-Bizkaia (Hiszpania)
30.04 -2.05.2010
7.
Wyścig "O Puchar Marszałka Lubelszczyzny"
1-3.05.2010
8.
Challenge International Handisport de Cyclisme Pyrenees Atlantiques (Francja)
7 - 9.05.2010
9.
Konsultacja Tor Pruszków
7-9.05.2010
10.
Tour of Belgium Westerlo (Belgia)
13-16.05.2010
11.
Wyścig Integracyjny III Zamość
15-16.05.2010
12.
UCI World Cup - Paracyclisme route
Correze (Francja)
21-23.05.2010
13.
Puchar Świata na torze  
Manchester (Anglia)
20-21.05.2010
14.
Disability Grand Prix of Wales
Newport (Walia)
22-23.05.2010
15.
Wyścig Integracyjny IV
Suchy Las
22-23.05.2010
16.
Piacenza Paracycling  
Piacenza (Włochy)
29-30.05.2010
17.
Radsporttage Gippingen - Road
Gippingen (Szwajcaria)
5-6.06.2009
18.
Wyścig Integracyjny V
Chrzypsko Wielkie
5-6.06.2010
19.
Wyścig "O Puchar Prezydenta Poznania"
Poznań
11-13.06.2010
20.
UCI World Cup - Paracyclisme route Cantimpalos,
Segovia (Hiszpania)
11-13.06.2009
21.
Wyścig "O Puchar Prezesa PKPar"
19-20.06.2010
22.
Mistrzostwa Polski Szosowe - czas, start wspólny
24-25.06.2010
23.
Badania okresowe COMS
Warszawa
28.06-02.07.2010
24.
UCI World Cup - Paracyclisme route  Baie-Comeau (Kanada)
2-4.07.2010
25.
Zgrupowanie przed MŚ, (testy wydolności)
Zieleniec
2-16.07.2010
26.
Para-cycling Ewent.
Vratna (Słowacja)
17-18.07.2010
27.
Zgrupowanie przed MŚ Tor
Pruszków
16-23.07.2010
28.
Mistrzostwa Polski Torowe
Pruszków
24-25.07.2010
29.
Mistrzostwa Świata Szosa
Baie -Comeau (Kanada)
17-22.08.2010
30.
Wyścig "O Puchar Starosty Kłodzkiego"
Polanica Zdrój
21-22.08.2010
31.
Mistrzostwa Polski Szosowe - drużyna
28-29.08.2010
32.
Para-cycling European Cup
Praha (Czechy)
25.09.2010
33.
Open Championship
Serbia Belgrad
25-26.09.2010
34.
Wyścig Integracyjny VI Poznań
2-3.10.2010
35.
Zgrupowanie regeneracyjno-lecznicze
Krynica
5-14.11.2010
36.
Obóz zimowy
23-31.12.2010

 

 
Team Logo